Řekli o nás


Pane Briestenský, děkuji. Vypadá to tak, že jste odvedli dobrou práci a jsem rád, že jsem si vybral vaši firmu. Přeji Vám vše dobré a hodně štěstí.

S upřímným pozdravem M. Bdzoch

 

Pane Briestenský, firma která bude stavět vrchní stavbu byla ohlédnout a přeměřit základovou desku a odchylky. Moc Vás chválili. Zůstávám s pozdravem.

M. Zaremba s rodinou

 

Krátké hodnocení dodávky základů + realizace doplňkových malých staveb. - S dodávkou základů jsem nadmíru spokojen, kvalita povrchové úpravy tím že drátkobetón byl dobře zavibrován a vznikl ideálně rovný povrch ušetřila 1 den prací při pozdějším osazování dřevěných stěn-nebylo třeba brousit. Kvalita bednění, prací, rychlost, vše opravdu k plné spokojenosti. Výsledek je podle mě excelentní základová deska založená na pěnovém skle. Drobnosti, které by potřebovaly jsou - nenechat základy u soklů zahrabané zeminou, která zmrzla, a bylo nutné ji později pracně odstraňovat. Nedotažení napojení drenáže do vsakovací jámy, co jsme nakonec také dořešili. Trocha ztracený 4. bleskosvod :-) Děkuji za kvalitní práci.

S pozdravem Peter Hecko

 

Chtěli bychom se poděkovat firmě Ecozaklady za rychlou a vysoce profesionální realizaci základové desky, výbornou komunikaci s námi i s dodavatelem dřevostavby. Musim vyzvednout i korektně jednání. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků!

S pozdravem Mgr. Guothova Janka

 

Z mého hlediska jsem byl spokojen. Komunikace, realizace, vstřícnost a v neposlední řadě i cena-spokojenost, budu doporučovat spolupráci s vámi. Rozhodnutí postavit základy na pěnovém skle mi vychází jako super alternativa ke klasice, protože rozdíl v ceně je vzhledem k porovnání vlastností zanedbatelný. Reálné hodnocení ukáže až čas a jsem zvědavý jaké bude :-)

S pozdravem Pavel Haluška

 

Zdravím Vás p. Briestenský, děkuji za kvalitně odvedenou práci a těším se na společné posezení u kávy na terase.

S pozdravem Ďurian

Vyjádřete i vy svůj názor

Invalid Input
Invalid Input
Souhlas se zpracováním osobních údajů je povinen
Invalid Input